Měny:

Kategorie

Shipping & Returns

7 - denní vrácení:

Při objednávce v poškozeném stavu dodány, nebo ne, můžete získat léky používané v originálním obalu spolu s fakturou, dostanete stejné podmínky, a náhrady. Náš partner kurýr, adresa, kterou za předpokladu, shromažďovat, a vrátit se k nám.

zpět náklady

Náš partner kurýr zadala adresu zákazníka dodávané shromáždit. Zákazníci zaplatí za vrácení výrobku, a to bez nákladů na dopravu.

Jak začít splácet?

1, ve styku s produktem do 7 dnů od jejího obdržení.

2, před obdržením potvrzení, zákazníci by měl vrátit výrobek.

3, všechny výrobky v původním stavu, beze změny a vrátit nepoužité.

Přinést papírové faktury / záruka v procesu vrácení obalu. Pokud žádný z výše uvedených případů, návrat nebude zpracován

Upozorňujeme, že každá žádost do 7 dnů ode dne neakceptujeme doručení objednávky.

Zpracujeme refundaci jakmile obdržíme produkt. Tento produkt by neměl být používán v případě, že originální obal s tagy a původní faktury, nebo vrácení peněz není možné.

Jakmile byl zahájen proces refundace, bude částka vrácena přímo do svého účtu, transakce nebo šekem (množství šeku, pouze použití zákazníků debetní / kreditní karty dát stejný typ případů dělal smlouva nemají byl použit).

V případě, že zákazník zaplatí částku tresky obecné v případě Internetu a potom vnitřek přijetí skladu v horoskopy-ec.cz vrátil produkt (y) 7-15 pracovních dnů (tj hotovosti uhrazena předem, jakmile produkt obdrželi při zákazníci platit v hotovosti) nižší než částka šekem nebo bankovním on-line Neft (National Electronic Funds Transfer) budou vráceny. Výše náhrady bude zákazník volba: 1, v případě, že zákazník je zrušené kontroly vrátil produkt, náhrada v 7-15 dnů a částka bude vrácena bankou on-line Neft přímo na váš účet.

2, v případě, že zákazník není částka zrušených kontrol, a pak se vrátit budou zaslány kurýrem v době podání žádosti / poskytnout adresu zákazníka. To může trvat až 30 pracovních dnů.

Výměna

Litujeme výměnu produktů, to je nemožné horoskopy-ec.cz. Nicméně zákazníci si mohou vybrat přidejte si tento produkt jak uvedl zpět.

Back